SUBARU CROSSTREK – Samochód na małe i wielkie przygody.

05 / 03 / 2024

Przedstawiamy zupełnie nowy model Crosstrek – doskonałego towarzysza beztroskich wypadów po mieście i aktywności na świeżym powietrzu. Z modelem Crosstrek każda przygoda daje jeszcze więcej radości. Jego wyrazisty i dynamiczny design z solidnym nadwoziem i charakterystycznymi błotnikami wprawia w pozytywny nastrój – nawet wtedy, gdy tylko na niego patrzysz. Dzięki najnowszym technologiom bezpieczeństwa Subaru możesz spokojnie podążać każdą drogą. Poprawiona dynamika jazdy w modelu Crosstrek zapewnia wygodę bez kompromisów zarówno podczas codziennych przejażdżek, jak i wyjątkowych wypraw.

Żadna przygoda nie jest zbyt trudna

Niezależnie od tego, gdzie jedziesz, ciesz się komfortem i swobodą w zupełnie nowym modelu Crosstrek. Symetryczny napęd na wszystkie koła i ulepszona dynamika jazdy zapewniają bezpieczeństwo i przyjemność podróżowania nawet na nierównych drogach. A dzięki ulepszonemu systemowi X-MODE nie musisz martwić się, że utkniesz w śniegu lub błocie.

Dwutrybowy X-MODE

Dwutrybowy X-MODE pozwala uwolnić prawdziwy potencjał pojazdu. Za pomocą 11,6-calowego ekranu dotykowego można wygodnie przechodzić między trybami [SNOW/DIRT] albo [D.SNOW/MUD], aby dostosować sposób jazdy do stanu drogi

Najwyższe zaufanie w swojej klasie

Najnowsze systemy bezpieczeństwa w modelu Crosstrek zapewniają każdemu – od początkujących po bardziej doświadczonych kierowców – przyjemność i pewność jazdy w każdej sytuacji. Oprócz nowej generacji EyeSight*1 obejmują system radaru z przodu i reflektory LED z dodatkowym źródłem światła, dzięki czemu pomagają zmniejszyć ryzyko wypadków na skrzyżowaniach z udziałem innych samochodów, rowerzystów i pieszych. Dodatkowo boczna poduszka powietrzna SRS*2 w razie kolizji.

źródło: subaru.pl

Zapisz się do newslettera

Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco z promocjami i aktualnościami.

Blacharnia / Lakiernia

Kompleksowa obsługa wszelkich napraw blacharsko-lakierniczych.

Ubezpieczenia

Pełna ochrona ubezpieczeniowa w zakresie wszelkich ryzyk.

Sprzedaż części

Sprzedaż oryginalnych części samochodowych oraz akcesoriów.

Promocje

Zapoznaj się z aktualnymi promocjami.

Napisz do nas